Veterinarijos įstaigoms

Gerbiami veterinarijos gydytojai ir veterinarijos klinikų vadovai,

Nuo 2016 m. sausio 1 d. Lietuvoje įsigaliojus privalomam pasiutligei imlių gyvūnų augintinių ženklinimui, kai keičiasi jų savininkas, siekiame paskatinti šių paslaugų prieinamumą visiems Lietuvos gyventojams ir tuo pačiu užtikrinti įstatymo nuostatos įgyvendinimą – ženklinti visus parduodamus ar kita forma perduodamus augintinius. Šiuo tikslu organizuojame projektą „Paženklink augintinį”, kuriame maloniai kviečiame dalyvauti ir jus.

Vienas iš šio projekto tikslų – sudaryti galimybę augintinio savininkui pagal gyvenamąją vietą rasti informaciją, kur jis galėtų paženklinti augintinį, arba koks yra artimiausias veterinarijos gydytojas, kuris galėtų atvykti tai atlikti.

 

img-2
img-1

Šiame projekte kviečiami dalyvauti veterinarijos gydytojai, kurie:

– palaiko privalomo augintinių ženklinimo svarbą, kaip vieną iš efektyvių priemonių užtikrinant laikomų augintinių vakcinacijos nuo pasiutligės kontrolę ir pabėgusio, pasiklydusio augintinio sugrąžinimą savininkui, tokiu būdu užtikrinant benamių gyvūnų skaičiaus mažinimą Lietuvoje.
− atitinkamą paslaugų kainą – ne didesnę nei 15 EUR (su PVM) kainą už 3 paslaugų kompleksą, kurias valstybė šiai dienai įpareigoja privalomai atlikti gyvūnų savininkus: augintinio ženklinimą mikroschema, augintinio įregistravimą (duomenų suvedimą į valstybinį Gyvūnų augintinių registrą) ir vakcinaciją nuo pasiutligės.

Ką turite padaryti, jei jus domina dalyvavimas projekte:

Susisiekite su mumis el.paštu info@gyvunuapsauga.lt ir mes jums atsiųsime papildomą informaciją.