Jei reikia pagalbos

Gyventojai, kurie laiko daugiau nei du augintinius ir negali išsiversti be finansinės mūsų organizacijos paramos savo augintinių ženklinimui gali užpildyti šią anketą, nurodydami prašomus duomenis, bei kiek ir kokios rūšies gyvūnų laiko. Atsižvelgiant į gyvenamąją vietą ir gaunamų prašymų skaičių pagalba augintinių ženklinimui metų eigoje bus organizuojama kartu su šiame projekte dalyvaujančiais veterinarijos gydytojais.

Svarbu! Prašome sąžiningai įvertinti savo finansines galimybes augintinių ženklinimui. Esame nevyriausybinė organizacija, negaunanti jokios valstybės paramos šiam projektui, ir šią veiklą vykdanti tik už žmonių paaukotas lėšas, kurias jie skiria norėdami geranoriškai prisidėti prie gyvūnų gerovės situacijos gerinimo Lietuvoje.

 

Prieš pildant anketą paramai ir vertinant savo finansines galimybes augintinių suženklinimui siūlome atkreipti dėmesį į tai, kad:

  • ilgas terminas daugeliui leidžia susitaupyti reikalingą sumą – iki 2016 m. įgytų augintinių suženklinimui yra suteiktas terminas tai atlikti iki 2017 m. balandžio 1 d.
  • mūsų projekte dalyvaujantys gydytojai taiko 15 EUR kainą vieno gyvūno ženklinimui ir registracijai, o sveikatos knygelę ir skiepą nuo pasiutligės suteikia nemokamai. Tad laikant vieną gyvūną, per nustatytą ženklinimo terminą (iki 2017 m. balandžio 1 d.) jūs skirsite vos po 1 EUR savo mėnesinių pajamų, laikant du gyvūnus – 2 EUR mėnesinių pajamų, laikant tris – 3 EUR ir t.t.

 

Atkreipkite dėmesį, kad jei laikote daugiau nei du augintinius ir, įvertinę savo finansines galimybes, nusprendėte kreiptis paramos, už pirmų dviejų savo augintinių suženklinimą (30 EUR) jūs turėsite sumokėti patys. Organizacija teikia paramą tik augintinių, kurie viršija dviejų skaičių, ženklinimui.

 

Kam neteikiama ši parama

Parama neteikiama:

  • ženklinimui tų augintinių, kurie buvo atvesti ar įsigyti po 2016 m. sausio 1 d.
  • gyvūnų augintinių veisėjams, vykdantiems gyvūnų dauginimo veiklą verslo tikslais.

 

Gyvūnų registracijos anketa

Kita aktuali informacija dėl augintinių laikymo, kuri jūsų nuomone gali būti naudinga

* Žvaigždute pažymėti laukai yra privalomi